Základní škola Zlaté Hory

Človíčkování a piškvorkyáda

Ve čtvrtek 25.4. proběhl druhý ročník Človíčkovaní a Piškvorkyády. Své pevné nervy si v Človíčkování prověřili žáci první až třetí třídy. Souboje ve štěstí při hodu hrací kostkou se zúčastnilo bezmála 30 žáků. Nervozita ze hry by se dala skoro krájet. Každý účastník získal sladkou odměnu, účastnický list a ještě jednu možnost na výhru ve hře „Kámen, nůžky, papír.”

Z pekla štěstí ve Člověče nezlob se má však vždy pouze jeden jediný hráč. Tím letošním klikařem se stal Petr Mocka ze třetí třídy, který získal kromě odměny pro vítěze také právo po celý rok pečovat o putovního zlatého bludišťáka. K vítězství gratulujeme a přejeme stejné štěstí ve všem do čeho se Petr pustí.

Souboje v Piškvorkách se zúčastnilo třicet žáků ze čtvrté a páté třídy. Po zdlouhavém a tuhém boji nakonec vyhrála Markéta Dirdová z páté třídy. K vítězství moc gratulujeme a přejeme stejnou míru soustředění při každé činnosti.

Doplňková hra “Kámen, nůžky, papír” potvrdila, že Petr Mocka měl tento den opravdu z pekla štěstí, neboť i v této hře se stal jasným vítězem.

Všem žákům za účast děkujeme, jsme rádi, že se nebáli a s chutí si s námi přišli zahrát.

 

 

 

 

Comments are closed.
RODIČE NEPŘEHLÁDNĚTE INFORMACE
Všechny důležité informace ze Základní Školy ve Zlatých Horách.
Zobrazit
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com