Základní škola Zlaté Hory

Den učitelů


Dne 29. 3. 2019 se v hotelu Praděd ve Zlatých Horách konalo slavnostní setkání u příležitosti oslavy 50 let otevření nové školní budovy Základní školy na Wolkerově ulici a oslavy Dne učitelů. Večerem provázeli naši kolegové Tomáš Novotný a Šárka Vojčáková. Akce se účastnili učitelé bývalí i současní, správní zaměstnanci, představitelé městské samosprávy, zástupci městských organizací a firem. Setkání obohatili svou přítomností i zahraniční hosté z polského Strzelina a německého Stolpenu.

V průběhu večera zazněly proslovy pana ředitele Františka Vrány, zástupců města a zahraničních delegací. Součástí byl bohatý kulturní program. Vystoupily děti z Klubu sportovního tance Jesenicka pod vedením pana Kavického, děti ze školní družiny, žáci pátého ročníku s písní Závislák, zazněla píseň Fernando v podání Jany Vašinkové, vystoupily také děti z  Valášku pod vedením paní Janíčkové a Vidurové za doprovodu cimbálové muziky Rochus.

Během oslavy mohli hosté zhlédnout výstavu dětských prací, které byly vytvořeny v hodinách výtvarné výchovy.

Děkujeme všem, kteří se na oslavě jakýmkoli způsobem podíleli: za přípravu sálu, zapůjčení rekvizit, přípravu dětí na vystoupení. Co říci závěrem? Nezbývá než popřát naší škole i nám učitelům vše dobré do dalších let.

Comments are closed.
RODIČE NEPŘEHLÁDNĚTE INFORMACE
Všechny důležité informace ze Základní Školy ve Zlatých Horách.
Zobrazit
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com