Základní škola Zlaté Hory

Slavnostní rozloučení s deváťáky

,,Až budu na druhém stupni, až budu vycházet, až…″ A tak se i stalo. Úderem 17hod. se v hotelu Praděd Thamm proměnilo slovo až na už. Slavnostního večera, kdy se žáci devátého ročníku ZŠ stali absolventy a kdy si převzali vysvědčení, šerpy a dárky, se zúčastnili pedagogové, zaměstnanci školy, rodiče, příbuzní a přátelé žáků. Klukům a holkám se splnilo přání. Nyní už je to opravdu jen a jen na nich… Do dalšího studia jim držíme palce a přejeme hodně štěstí, trpělivosti, pevné zdraví i nervy. A jaké obory či zaměření letošní absolventy lákaly?

Někteří nám zůstanou v regionu – vybrali si studijní obory strojírenství a stavebnictví, učební obory obráběč kovů, kuchař – číšník a také se rozhodli pro studium na gymnáziu. Jiní odchází za svými sny trošku dále a láká je pedagogické lyceum, modelářství a návrhářství oděvů, bezpečnostně právní činnost, požární ochrana, Slezské gymnázium a profese kadeřník či obráběč kovů.

Chtěli bychom poděkovat všem, kteří jakoliv přispěli či pomohli k uskutečnění slavnostního večera, mezi kterými byli:

Město Zlaté Hory, vedení ZŠ Zlaté Hory, ŠD př ZŠ Zlaté Hory /děti s p.vychovatelkou Ordáňovou/, SRPŠ, pedagogičtí pracovníci a provozní zaměstnanci školy, paní Lhoťanová /květinka/, manželé Pospíšilovi, Studio 4, zaměstnanci hotelu Praděd Thamm, Spolek aktivních Zlatohoráků, pan Patrik Kmínek, vybraní žáci 8. a 7.třídy a všichni ostatní, kteří se zasloužili o provedení akce.

Zvláštní poděkování patří rodičům a všem, kteří zajistili občerstvení, příspěvky do tomboly či pomohli financemi.

 

 

Šárka Vojčáková

Comments are closed.
RODIČE NEPŘEHLÁDNĚTE INFORMACE
Všechny důležité informace ze Základní Školy ve Zlatých Horách.
Zobrazit
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com