Základní škola Zlaté Hory

Vysazení Stromu svobody

V rámci oslav 100.výročí vzniku samostatného Československa a 50. výročí existence Základní školy na Wolkerově ulici ve Zlatých Horách byla na pozemku před odborným pavilonem zasazena  jubilejní lípa jako symbol zmíněných výročí a současně symbol svobody, demokracie a národních tradic. Této slavnostní události se zúčastnili žáci a zaměstnanci školy, přítomen byl současně starosta Města Zlaté Hory Ing. Milan Rác.

Od zahájení provozu školy dne 16.prosince 1968 prošla ZŠ Zlaté Hory značnými stavebními úpravami, mimo jiné dostavbou EX pavilonu, výstavbou školního hřiště, rekonstrukcí hlavního vchodu, vybudováním nástavby oddělení školní družiny, rekonstrukcí školní jídelny, modernizací učeben a tepelnou izolací všech školních budov.

Aktuálně je ZŠ Zlaté Hory moderní školou, která vedle klasických učeben realizuje výuku v řadě učeben odborných s cílem poskytnout dětem pevný vzdělanostní základ, aby si mohly po skončení povinné školní docházky vybrat podle svých zájmů, schopností, dovedností a rodinných tradic obor středoškolského vzdělávání, který jim bude plně vyhovovat.

Do dalších let činnosti školy přeji všem současným a budoucím žákům a pracovníkům školy hodně pěkných chvil strávených ve škole, pevné zdraví a osobní pohodu při naší společné práci.

 

Comments are closed.
RODIČE NEPŘEHLÁDNĚTE INFORMACE
Všechny důležité informace ze Základní Školy ve Zlatých Horách.
Zobrazit
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com