Základní škola Zlaté Hory

Žádost o spolupráci

Naše škola byla požádána o spolupráci na výzkumu Sociologicého ústavu Akademie věd ČR:

Vážené vedení školy,

obracím se na vás s drobnou žádostí, která se týká zapojení učitelů a dětí/dospívajících z vaší instituce do kvantitativního (anonymního) výzkumu, který je realizován na Sociologickém ústavu Akademie věd ČR. Cílem je zjistit, jak učitelé včetně dětí a dospívajících ve věku od 10 do 18 let prožívají své štěstí, jak jsou v životě spokojení, a co jim k úplnému štěstí a životní spokojenosti chybí.

Jedná se o anonymní výzkum (nejsou zjišťována žádná osobní data, jako např. jméno, příjmení, datum narození, adresa bydliště, název instituce apod.). Odpovědi jsou získány pomocí on-line dotazníku (náhled dotazníku pro děti/dospívající viz příloha e-mailu), jehož vyplnění je velice jednoduché a zabere opravdu malou chvilku (pár minut).

Velmi vás prosím, mohl/a byste tento dotazník dětem/dospívajícím starším 10 let zprostředkovat, eventuálně webový odkaz rozeslat kolegům ve vaší instituci, aby jim ho mohli předat? Vás i vaše kolegy prosím o vyplnění příslušného dotazníku pro učitele.

Dotazník může být vyplněn kdykoliv a na jakémkoliv počítači, chytrém telefonu, tabletu apod., který je připojen k internetu. Všechny výše uvedené webové odkazy můžete dále sdílet mezi své známé a přátele.

Velice vám děkuji, že jste věnoval/a čas této mé žádosti a pomohl/a mi se sběrem dat pro tento mimořádně důležitý výzkum, který je v našich podmínkách relativně ojedinělý. Se souhrnnými výsledky výzkumu se budete moc seznámit jak v odborných vědeckých statích, tak prostřednictvím mediálních výstupů (případně si je můžete vyžádat přímo od autora tohoto výzkumu na jakub.pivarc@soc.cas.cz).

Comments are closed.
RODIČE NEPŘEHLÁDNĚTE INFORMACE
Všechny důležité informace ze Základní Školy ve Zlatých Horách.
Zobrazit
Poslední příspěvky
Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com